
מרפאת חיות מחמד עצמאית מנורת בדיקה LED
Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd היא אחת מהיצרניות והספקיות המקצועיות ביותר של מנורת בדיקת לד מרפאת חיות מחמד בסין. אנא אל תהסס לקנות מרפאת חיות מחמד מותאמת אישית מנורת בחינת לד תוצרת סין כאן מהמפעל שלנו. אם יש לך שאלה לגבי הצעת מחיר, אל תהסס לשלוח לנו דוא"ל.
LED YD01A
פרמטרים עיקריים
| עוצמת הארה | 30,000 לוקס 0.5 מ'/10,000 לוקס 1 מ' |
| טמפרטורת צבע | 4800±200K |
| התאמת בהירות | התאמה מוחלטת |
| קוטר ראש המנורה | 55 מ"מ |
| כוח מדורג של הנורה | 3.3/3W |
| מתח אספקת החשמל | AC110V-240V/50Hz-60Hz |
| חיי נורה | גדול או שווה ל-50000 שעות |
| גודל שדה החיים | 100 מ"מ |
וִידֵאוֹ
מגוון רחב של תרחישי יישומים
מנורת בדיקת LED YD01A מיושמת באופן אינטנסיבי בתעשייה, טיפול רפואי, תכשיטים, צילום. מחקר מדעי וכו', כיום מדובר בציוד תאורה מתקדם יותר בבית ומחוצה לו.

תכונות

● מקור אור קר, צריכת חשמל נמוכה, חיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה
● זמן תגובה מהיר, יעילות גבוהה של קצב מעבר אופטי

● תאורה מתכווננת כדי לענות על צורכי תאורה שונים
● אור בהיר ורך קרוב לאור טבעי
● עיצוב מתג תיבת בקרה לשליטה קלה של רופא

● אור המשמש במהלך בדיקות או טיפול במטופל
● עוצב להעברה בקלות ממיקום אחד לאחר

● יכול להתאים ולסובב את הזווית בחופשיות באמצעות צוואר אווז מפלדה
● עיצוב צווארון פלדה עם סיבוב של 360 מעלות
תגיות פופולריות: מרפאת לחיות מחמד עומדת מנורת led בדיקה עצמאית, סין מרפאת חיות מחמד עומדת עצמאית מנורת בדיקה led יצרנים, ספקים, מפעל
You Might Also Like
שלח החקירה





