
תאורת עזר כירורגית
Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd היא אחת מהיצרניות והספקיות המקצועיות ביותר של תאורת עזר כירורגית בסין. אנא אל תהסס לקנות תאורת עזר כירורגית מותאמת אישית תוצרת סין כאן מהמפעל שלנו. אם יש לך שאלה לגבי הצעת מחיר, אל תהסס לשלוח לנו דוא"ל.
YD200(LED)
פרמטרים עיקריים
| עוצמת הארה | 100 ס"מ 60,000 לוקס |
| טמפרטורת צבע | 4800±300K |
| מתח אספקת החשמל | 220V/50Hz |
| כוח מדורג של הנורה | 3.2V/1W |
| נורה: נורת LED | נורת לד |
| צריכת חשמל כוללת | 50W |
| כמות כוללת של נורות LED | 13 יחידות |
| גובה מתכוונן | 1.5-1.8m |
| אינדקס עיבוד צבע (RA) | גדול או שווה ל-95ra |
| חֲלָפִים | 1 x סט נתיכים רזרביים |
וִידֵאוֹ
תמיכה מקצועית במקור אור
תאורת עזר כירורגית מספקת שדה אור בעוצמת-גבוהה עם ביצועי עיבוד צבעים מצוינים, תוך מזעור צללים והולכת חום. קוטר אזור הניתוח ניתן להתאמה גמישה ותומך בהתאמת מיקוד, מתן תנאי תאורה קליניים מדויקים יותר.

תכונות

ביצועי תאורה עמוקה מצוינים
- מספק מקור אור ברור ובהיר
- מפחית צללים ומשפר את הנראות
- מותאם להליכי דיונים-עמוקים

שדה אור בעיבוד צבע גבוה
- אור קרוב לאור השמש, עם עיבוד צבע חזק
- הבחנה בקלות בין רקמות וכלי דם שונים
- תאורת עזר כירורגית משפרת את הדיוק הניתוחי

נקודה ומיקוד מתכווננת
- קוטר אזור ניתוח מתכוונן
- תומך בהתאמת אורך המוקד לתאורה מדויקת יותר
- לענות על הצרכים של תרחישי הפעלה שונים
היתרונות שלנו

- אנחנו המפעל המנוסה
- מערכת ניהול איכות קפדנית
- שירותים מקצועיים
- שירותים מותאמים אישית
- מתן דוגמה
- מוצרים באיכות גבוהה
תהליך ייצור
חלקי פח--מחסן בבדיקה--הרכבה--חיווט--מערכת קירור--התקנת מודול--ניקוי פנים--השלמת איתור באגים--בדיקה--ניקוי חיצוני--הגדר התקנה--בדיקה--תיוג--מחסן מוצר גמר--אריזה--משלוח

השירותים שלנו
לספק את העיצוב הטכני והפתרונות;
01
סיור חינם במפעל ו-הכרות באתר זמינים;
02
כל הבקשות לאחר-המכירה ייענו תוך 24 שעות;
03
לספק תמיכה טכנית מרחוק כדי לפתור במהירות בעיות תפעול ושימוש;
04
שירות טכני מיוחד אחר בהתאם לדרישות הלקוח.
05
ההיסטוריה שלנו
1992: נוסד כיצרן המתמחה בציוד רפואי
2000: הצטרף לאיגוד תעשיית המכשור הרפואי בשנחאי
2007: התמקדות בשווקים גלובליים והרחבת הסחר הבינלאומי
2011:השיקה את מנורת ה-LED הכירורגית ללא צל מסדרת SY הראשונה
2012-2014:אורות כירורגיים מסדרת YD02 משוחררים באופן רציף, מנורות תאורה עמוקה באור קר YD200 ומנורות בדיקה
2018:הועבר למבנה-משותף, התגוונת לספק-מגוון רחב של מכשור רפואי והפך לשותף-אחת בפתרון ציוד רפואי
2019:צמיחה יציבה מתמשכת בתוך המגיפה; פתחו לראשונה את HF-L25 ו-HF-L3/L4 פנסים כירורגיים LED
2023-2025: הוציאו את מוצרי סדרת HF-SY320, HF-L60/L84 ו-YD195
חלקים של לקוחות
עם צוות חזק מאחורינו, אנו מחויבים לספק שירות מעולה ותקשורת בזמן.

משוב לקוח

ממרפאות וטרינריות ועד לבתי חולים וטרינרים, TOPVETMED ממשיכה לקבל שבחים רבים על האיכות העקבית והעיצוב החשיבה קדימה-.
שאלות נפוצות
ש: האם אתה יצרן או חברת סחר?
ת: אנחנו יצרן מקצועי עם שנים של ניסיון במכשור רפואי.
ש: האם המוצר מאושר בינלאומי?
ת: המוצרים שלנו עומדים בתקן ISO 13485 לניהול איכות מכשור רפואי.
ש: האם לספק שירות הדרכה בהתקנה?
ת: מדריך וידאו מקוון סטנדרטי, מחלקת הנדסה ייעודית תנחה את ההתקנה.
ש: איפה אני יכול להוריד מדריכים למוצר?
ת: אתה יכול להציג אותו בסרגל הניווט [שירותים-הורדה].
ש: מה תנאי האחריות שלך?
ת: אנו מציעים זמן אחריות שונה עבור מוצרים שונים. אנא צור איתנו קשר לקבלת תנאי אחריות מפורטים.
תגיות פופולריות: תאורת עזר כירורגית, יצרנים, ספקים, מפעלים של תאורת עזר כירורגית
You Might Also Like
שלח החקירה





