
מנורה כירורגית חשמלית
Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd היא אחת מהיצרניות והספקיות המקצועיות ביותר של מנורות כירורגיות חשמליות בסין. אנא אל תהסס לקנות מנורה כירורגית חשמלית מותאמת אישית מתוצרת סין כאן מהמפעל שלנו. אם יש לך שאלה לגבי הצעת מחיר, אל תהסס לשלוח לנו דוא"ל.
HF-L60WLED
פרמטרים עיקריים
| עוצמת הארה | גדול או שווה ל-145,000 לוקס <160,000 לוקס |
| טמפרטורת צבע | 3800K±300K; 4400K±300K; 5000K±300K |
| קוטר נקודה | 160-200 מ"מ |
| כוח קלט | 90VA |
| LED משני-הפולט כוח צינור | 3.2V/3W |
| מספר צינורות הפולטות-תאורת LED משנית | 60 |
| ENDO | גדול או שווה ל-10000 לוקס |
| GL | גדול או שווה ל-12000 לוקס |
| אינדקס עיבוד צבע (Ra) | 96 פחות או שווה ל-Ra פחות או שווה ל-100 |
| קרינה מוחלטת | פחות או שווה ל-500W/㎡ |
| עומק הארה | 20%: לא פחות מ-1070 מ"מ |
| 60%: לא פחות מ-560 מ"מ |
וִידֵאוֹ
תכונות

● שליטה עדינה בעוצמת האור, 9 רמות של התאמת בהירות
● אור מפוזר באופן שווה כדי למנוע בהירות יתר או סנוור מקומיים

● שליטה מדויקת בלחצנים, פעולה חלקה ללא פיגור

● תמיכה בטמפרטורה גבוהה ועיקור בלחץ גבוה

● נוח לרופאים ולאחיות לשלוט בכיוון ועומק האור
היתרונות שלנו

- המוצר עבר ניסויים קליניים מרובי-מרכזים והוכח קלינית כאמין.
- מכסה את כל התחומים לרבות ציוד אבחון, ציוד טיפולי, ציוד שיקומי וכו' כדי לענות על צרכים קליניים שונים.
- ניתן לספק שירותים מותאמים אישית בהתאם לצרכי הלקוח.
- יש קו ייצור יציב כדי להבטיח-אספקה בזמן.
- מתן דוגמה.
תהליך ייצור
חלקי פח--מחסן בבדיקה--הרכבה--חיווט--מערכת קירור--התקנת מודול--ניקוי פנים--השלמת איתור באגים--בדיקה--ניקוי חיצוני--הגדר התקנה--בדיקה--תיוג--מחסן מוצר גמר--אריזה--משלוח

השירותים שלנו
סיור חינם- באתר והיכרות עם המפעל שלנו;
01
אנו יכולים להבטיח-משלוח בזמן של דוגמאות וסחורות;
02
עיצובים שונים זמינים על פי בקשות הלקוח;
03
פתרון מקיף אחד-לבניית חדר ניתוח;
04
עזור למוסדות רפואיים לבחור ציוד כדי להבטיח שביצועי הציוד תואמים את סביבת השימוש בפועל.
05
חלקים של לקוחות
הצוות המקצועי שלנו כאן כדי להעניק לכם שירות קשוב ומענה מהיר לכל פניותיכם.

משוב לקוח

ממרפאות וטרינריות ועד לבתי חולים וטרינרים, TOPVETMED ממשיכה לקבל שבחים רבים על האיכות העקבית והעיצוב החשיבה קדימה-.
שאלות נפוצות
ש: מהי תקופת האחריות למוצרים שלך?
ת: רוב המוצרים שלנו מגיעים עם אחריות של שנה עד שנתיים. אנא עיין במדריך המוצר הספציפי לפרטים.
ש: האם המוצר מאושר בינלאומי?
ת: המוצרים שלנו עומדים בתקן ISO 13485 לניהול איכות מכשור רפואי.
ש: כיצד אוכל לקבל את השירות-אחרי?
ת: המוצרים שלנו כולם תחת אחריות. אם יש בעיית איכות במוצר במהלך תקופת האחריות, אנו נחליף עבורך את החלקים ללא תשלום. אם תקופת האחריות חורגת ממגבלת הזמן, אנו נספק גם חלקי חילוף, אך כל העלויות הנלוות תחולנה על ידך.
ש: כיצד אוכל להצטרף לתוכנית המשווקים או השותפים של החברה שלך?
ת: אנא צור איתנו קשר על ידי ביקור בדף [צור קשר] באתר הרשמי שלנו ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.
ש: איפה אני יכול להוריד מדריכים למוצר?
ת: בשירותים-הורד.
תגיות פופולריות: מנורה כירורגית חשמלית, יצרני מנורות כירורגיות חשמליות בסין, ספקים, מפעל
You Might Also Like
שלח החקירה





