
מנורה כירורגית עם ראש כפול אור קר
Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd היא אחת מהיצרניות והספקיות המקצועיות ביותר של מנורות כירורגיות אור קר כפול ראש בסין. אנא אל תהסס לקנות מנורת כירורגית עם ראש כפול מותאם אישית מתוצרת סין כאן מהמפעל שלנו. אם יש לך שאלה לגבי הצעת מחיר, אל תהסס לשלוח לנו דוא"ל.
LED 02-5+5 YD
פרמטרים עיקריים
| כוח ייבוא | 150VA |
| עומק עוצמת הארה | גדול או שווה ל-500 מ"מ |
| קרינה מוחלטת | 547W/㎡ 547W/㎡ |
| גודל שדה האור | 160-220 מ"מ |
| קוטר ראש המנורה | 500 מ"מ |
| כוח מדורג של הנורה | 3.2V/1W (נורת לד 80 יחידות) |
| מתח אספקת החשמל | 110V-240V |
| נוּרָה | נורת לד |
| חיי נורת LED (שעה) | גדול או שווה ל-50,000 |
| גובה ההתקנה הנמוך ביותר | 2300-2600 מ"מ |
וִידֵאוֹ
עיבוד צבע גבוה וביצועים גבוהים
מכשיר המשמש לאספקת מקור מיוחד של אור להארה של אתר התערבות רפואית. הוא מספק שדה אור בעוצמה גבוהה, עיבוד צבע גבוה הממזער את הצללים ואת משימת החום שלך. קוטר שדה הפעלה מתכוונן עם מיקוד.

תכונות

אור קר מעולה
● אימוץ LED כמקור אור, ללא עליית טמפרטורה
● איכות אור יום מעולה ו-CRI עונים על צורכי התאורה של הרופאים
● חיי LED הם עד 50000 שעות
● חיסכון באנרגיה וידידותי לסביבה-

חיי שירות ארוכים
● מערכת זרועות מפרקים מוטלים, תלויה ביציבות
● הלוגן בדרך כלל הוא 1000 שעות
● הנורית היא (Osram) יותר מ-50000 שעות

זרוע נגד איזון גמיש
● מערכת זרועות מפרקים מוטלים, תלויה ביציבות
● נע בצורה חלקה לגובה עבור חדר ניתוח של 2300-2600 מ"מ
תגיות פופולריות: מנורת כירורגית אור קר כפול ראש, סין מנורת כירורגית אור קרה כפול ראש יצרנים, ספקים, מפעל
You Might Also Like
שלח החקירה





