
מנורה ללא צל להפעלה וטרינרית
Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd היא אחת מהיצרניות והספקיות המקצועיות ביותר של מנורה וטרינרית ללא צל בסין. אנא אל תהסס לקנות מנורה ללא צללים וטרינרית מותאמת אישית מתוצרת סין כאן מהמפעל שלנו. אם יש לך שאלה לגבי הצעת מחיר, אל תהסס לשלוח לנו דוא"ל.
700 לד
פרמטרים עיקריים
| עוצמת הארה | גדול או שווה ל-160,000 לוקס |
| טמפרטורת צבע | 3800±500K 4400±500K 5000±500K |
| אינדקס הפחתת צבע (Ra) | 95 |
| קרינה מוחלטת | 544W/㎡ |
| גודל שדה האור | 250-300 מ"מ |
| חיי שירות של תאורה | 50,000h |
| מתח אספקת החשמל | AC110-240V 50/60Hz |
| גובה ההתקנה הנמוך ביותר | 2900 מ"מ |
| צריכת חשמל כוללת | 80W |
| כמות כוללת של נורות LED | 108 יחידות (18*6) |
| עומק עוצמת הארה | גדול או שווה ל-1400 מ"מ |
| נורת לד | 3.3mW/㎡lx |
| ENDO | כֵּן |
וִידֵאוֹ
התאם את הבהירות
מנורה וטרינרית ללא צללים זו כוללת עיצוב ייחודי של מנורת שישה-עלי כותרת עם שמונה התאמות עצמאיות של בהירות וגודל נקודה. עם תאורה מקסימלית של 160,000 לוקס ועומק הארה של עד 1.4 מטר, היא מתאימה בדיוק לצרכי התאורה המבדילים של ניתוחים מורכבים שונים.

טמפרטורת צבע מתכווננת
כדי לסייע למנתחים בהשגת רזולוציית רקמה וניגודיות אופטימלית, טכנולוגיה זו תומכת בהתאמת טמפרטורת צבע בין 3800K ל-5000K. זה מאפשר לרופאים להתאים אישית הגדרות על סמך אתרי ניתוח שונים או העדפות חזותיות אישיות. כל זה מושג באמצעות טכנולוגיית שילוב בין אלומה אמינה, תוך שמירה על שכפול צבע מציאותי עם CRI של עד 93.

מנורה וטרינרית ללא צל עם עמעום-בנגיעה אחת (אנדוסקופ)
המנורה ללא צל לניתוח מצוידת במצב תאורה באור נמוך (אנדוסקופ) עם מפתח אחד, שנוח למנתח לעבור במהירות מהמצב הכללי. היא אינה מפריעה לשדה הראייה של הרופא ולצפייה ברקמות במהלך ניתוח אנדוסקופי.

תכונות

חיים ארוכים במיוחד ואמינות מעולה-
- ללדים יש תוחלת חיים תיאורטית של עשרות אלפי שעות, העולה בהרבה על תוחלת החיים של מנורות הלוגן או קסנון מסורתיות.
- עיצוב מעולה של פיזור חום וניהול צריכת חשמל מבטיחים-פעולה יציבה לטווח ארוך של מערכת התאורה כולה
- שיעורי תקלות נמוכים במיוחד ודרישות תחזוקה מבטיחים את הערך-לטווח ארוך של ציוד זה לבתי חולים

יעיל- באנרגיה וידידותי לסביבה
- נוריות LED מציעות יעילות המרה פוטו-אלקטרית גבוהה, ומפחיתות משמעותית את צריכת האנרגיה בהשוואה לנורות כירורגיות מסורתיות
- תוחלת החיים הארוכה וצריכת האנרגיה הנמוכה שלהם מפחיתים את ההשפעה הסביבתית, תוך התאמה עם הרעיון של בית חולים ירוק

עיבוד צבע גבוה וטמפרטורת צבע מתכווננת
- אינדקס עיבוד צבעים גבוה של 93 משחזר נאמנה את הצבעים הטבעיים של רקמות, דם ומכשירים
- ניתן לכוונן את טמפרטורת הצבע ברציפות או בשלבים מ-3800K (לבן חם) ל-5000K (לבן קריר)
- טמפרטורות צבע שונות מספקות ניגודיות רקמות משתנה, ומאפשרות למנתחים לבחור על סמך סוג ניתוח (למשל, ניתוח כללי, נוירוכירורגיה) או העדפה אישית
היתרונות שלנו

- מוסמך CE ו-ISO, המבטיח איכות עומדת בתקנים בינלאומיים.
- עם למעלה מ-30 שנות ניסיון, אנו עוסקים עמוקות בתעשיית ייצור המכשור הרפואי.
- התעדכן בצרכים הקליניים והשיק מוצרים משודרגים או פתרונות מותאמים אישית.
- ענה על הצרכים של-הזמנות בנפח גדול עם מחזור משלוח יציב.
- אנו משרתים-מוסדות רפואיים ידועים בארץ ובחו"ל, ויש לנו שיעור רכישה חוזרת גבוה של לקוחות.
תהליך ייצור
חלקי פח--מחסן בבדיקה--הרכבה--חיווט--מערכת קירור--התקנת מודול--ניקוי פנים--השלמת איתור באגים--בדיקה--ניקוי חיצוני--הגדר התקנה--בדיקה--תיוג--מחסן מוצר גמר--אריזה--משלוח

השירות שלנו
לספק את העיצוב הטכני והפתרונות;
01
אספקת אביזרים בכל עת;
02
עיצובים שונים זמינים על פי בקשות הלקוח;
03
כל הבקשות לאחר-המכירה ייענו תוך 24 שעות;
04
סיור חינם במפעל והיכרות- באתר זמינים.
05
חלקים של לקוחות
עם צוות חזק מאחורינו, אנו מחויבים לספק שירות מעולה ותקשורת בזמן.

משוב לקוח

TOPVETMED הוא מהימן ברחבי העולם עבור מוצרים חדשניים ואמינים, זוכה לשבחים עקביים מבתי חולים ומרפאות ברחבי העולם.
שאלות נפוצות
ש: איפה כתובת החברה?
ת: Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd, הממוקמת בשנגחאי המכונה "פריז המזרחית".
ש: האם המוצר מאושר בינלאומי?
ת: המוצרים שלנו עומדים בתקן ISO 13485 לניהול איכות מכשור רפואי.
ש: מה תנאי האחריות שלך?
ת: אנו מציעים זמן אחריות שונה עבור מוצרים שונים. אנא צור איתנו קשר לקבלת תנאי אחריות מפורטים.
ש: האם המכשיר מתאים לכל סוגי החיות?
ת: עיצוב המוצר מכסה חיות נפוצות כגון כלבים, חתולים, סוסים ופרות. יש לאשר את התאימות של מינים מיוחדים (כגון חיות מחמד אקזוטיות) בהתבסס על הדגם הספציפי.
ש: איך אנחנו יכולים להבטיח איכות?
ת: תמיד -דגימת ייצור לפני ייצור המוני; בדיקה סופית תמיד לפני המשלוח.
תגיות פופולריות: מנורה ללא צל להפעלה וטרינרית, יצרנים, ספקים, מפעלים של מנורות ללא צל להפעלה וטרינרית
You Might Also Like
שלח החקירה





