
אורות כירורגיה וטרינרית
Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd היא אחת מהיצרניות והספקיות המקצועיות ביותר של נורות כירורגיה וטרינרית בסין. אנא אל תהסס לקנות נורות ניתוח וטרינרי מותאמים אישית תוצרת סין כאן מהמפעל שלנו. אם יש לך שאלה לגבי הצעת מחיר, אל תהסס לשלוח לנו דוא"ל.
500/500 לד
פרמטרים עיקריים
| בהירות | גדול או שווה ל-140,000 לוקס גדול מ-140,000 לוקס או שווה ל-140,000 לוקס |
| טמפרטורת צבע | 3800±500K 4400±500K 5000±500K |
| אינדקס הפחתת צבע (Ra) | 95 |
| קרינה מוחלטת | 534W/㎡ 534W/㎡ |
| גודל שדה האור | 200-380 מ"מ |
| חיי שירות של תאורה | 50,000h |
| מתח אספקת החשמל | AC110-240V 50/60Hz |
| גובה ההתקנה הנמוך ביותר | 2900 מ"מ |
| צריכת חשמל כוללת | 120W |
| כמות נורות LED כוללת | 144 יחידות (12*6+12*6) |
| עומק הארה | גדול או שווה ל-1400 מ"מ |
| נורת לד | 3.3mW/㎡lx |
| ENDO | כֵּן |
וִידֵאוֹ
התאם את הבהירות
הנורות הכירורגיות הווטרינריות מורכבות מ-6 אונות, עם 8 רמות של בהירות מתכווננת וגודל נקודה, תאורה של פחות או שווה ל-160,000, ועומק תאורה עד 1400 מ"מ, שיכולים לעמוד בדרישות התאורה של ניתוחים שונים.

טמפרטורת צבע מתכווננת
באמצעות טכנולוגיית בקרת סינתזת אלומה אמינה, ניתן לכוונן את טמפרטורת הצבע בין 3800K ל-5000K עם אינדקס עיבוד צבע של 93. מנתחים יכולים להתאים את טמפרטורת הצבע בהתאם להרגלים שלהם או לאתרי ניתוח שונים כדי להשיג ניגודיות רקמה אידיאלית ורזולוציית רקמות אופטימלית.

500/500 LED One Key Low Light (אנדוסקופ)
המנורה ללא צל לניתוח מצוידת במצב תאורה באור נמוך (אנדוסקופ) עם מפתח אחד, שנוח למנתח לעבור במהירות מהמצב הכללי. היא אינה מפריעה לשדה הראייה של הרופא ולצפייה ברקמות במהלך ניתוח אנדוסקופי.

תכונות

חסכוני וידידותי לסביבה
- יעילות אנרגיה גבוהה: נוריות LED מציעות יעילות המרה פוטו-אלקטרית גבוהה, צורכות הרבה פחות חשמל ממערכות תאורה כירורגיות מסורתיות, ובכך חוסכות אנרגיה
- החזר גבוה על השקעה: עם שיעור כשל ודרישות תחזוקה נמוכות במיוחד,-עלויות התפעול לטווח ארוך נמוכות, ומספקות ערך השקעה יוצא דופן

אינטגרציה ותאימות חכמה
- גישה-בלחיצה אחת לפתרונות תאורה כירורגיים שונים (כגון כירורגיה כללית, נוירוכירורגיה), שיפור יעילות ההכנה הכירורגית
- עוצב תוך מחשבה על סביבות חדר ניתוח מודרניות, הוא תואם בצורה חלקה לתליונים שונים של חדרי ניתוח, שולחנות ניתוח ומערכות הדמיה, ומשתלב בקלות במערכות אקולוגיות קיימות בחדרי ניתוח

בטיחות ואבטחה
- מקור האור קר LED פולט חום מינימלי, וממזער את הסיכון לנזק תרמי לרקמת המטופל
- הוא כולל מנגנוני הגנה מרובים, כולל תאורת חירום להפסקת חשמל והגנה מפני מתח יתר וזרם יתר
היתרונות שלנו

- מותאם אישית--אנחנו היצרן! מדגם & לוגו זמינים!
- בְּטִיחוּת-יש לנו תרשים בדיקה משלו, כל המוצרים שלנו נבדקו בקפדנות במפעל.
- הסמכה-יש לנו אישור מערכת ניהול איכות.
- איכות גבוהה- החברה שלנו משתמשת בציוד המתקדם ביותר כדי לייצר את המוצרים האיכותיים ביותר.
תהליך ייצור
חלקי פח--מחסן בבדיקה--הרכבה--חיווט--מערכת קירור--התקנת מודול--ניקוי פנים--השלמת איתור באגים--בדיקה--ניקוי חיצוני--הגדר התקנה--בדיקה--תיוג--מחסן מוצר גמר--אריזה--משלוח

השירות שלנו
פתרון מקיף אחד-לבניית חדר ניתוח;
01
סיור חינם במפעל והיכרות- באתר זמינים;
02
עזור למוסדות רפואיים לבחור ציוד כדי להבטיח שביצועי הציוד תואמים את סביבת השימוש בפועל;
03
לספק פתרונות מותאמים אישית המבוססים על צרכי הלקוח ופיתוח טכנולוגי;
04
מעקב צמוד- אחר כל ההזמנות על ידי אדם מיוחד ועדכן את הלקוחות בזמן.
05
חלקים של לקוחות
הדרכה קשובה לקניות לאורך כל התהליך, ייעוץ מקצועי ובזמן, ומעקב מקצועי לאחר-מכירות-.

משוב לקוח

TOPVETMED זכתה לאמון גבוה ולשבחים פה אחד ממוסדות רפואיים ברחבי העולם על איכות המוצר החדשנית והאמינה שלה.
שאלות נפוצות
ש: איפה כתובת החברה?
ת: Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd, הממוקמת בשנגחאי המכונה "פריז המזרחית".
ש: האם המוצר מאושר בינלאומי?
ת: המוצרים שלנו עומדים בתקן ISO 13485 לניהול איכות מכשור רפואי.
ש: האם אתה יכול לקבל שירותים מותאמים אישית?
ת: כמובן, אנחנו יכולים להתאים אותו לפי הצרכים שלך, כגון התאמה אישית של לוגו.
ש: האם המכשיר מתאים לכל סוגי החיות?
ת: עיצוב המוצר מכסה חיות נפוצות כגון כלבים, חתולים, סוסים ופרות. יש לאשר את התאימות של מינים מיוחדים (כגון חיות מחמד אקזוטיות) בהתבסס על הדגם הספציפי.
ש: איך אתה מבטיח איכות מוצר?
ת: כל המוצרים עוברים בקרת איכות ובדיקות קפדניות לפני המשלוח. כמו כן, אנו פועלים על פי מערכת ניהול איכות מוסמכת.
תגיות פופולריות: אורות כירורגיה וטרינרית, סין אורות כירורגיה וטרינרית יצרנים, ספקים, מפעל
You Might Also Like
שלח החקירה





