
תאורה כירורגית ללא צללים וטרינרית
Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd היא אחת מהיצרניות והספקיות המקצועיות ביותר של תאורה כירורגית וטרינרית ללא צל בסין. אנא אל תהסס לקנות תאורה כירורגית ללא צל וטרינרית מותאמת אישית מתוצרת סין כאן מהמפעל שלנו. אם יש לך שאלה לגבי הצעת מחיר, אל תהסס לשלוח לנו דוא"ל.
500/500 LED-טלוויזיה
פרמטרים עיקריים
| בהירות | גדול או שווה ל-140,000 לוקס גדול מ-140,000 לוקס או שווה ל-140,000 לוקס |
| טמפרטורת צבע | 3800±500K 4400±500K 5000±500K |
| אינדקס הפחתת צבע (Ra) | 95 |
| קרינה מוחלטת | 534W/㎡ 534W/㎡ |
| גודל שדה האור | 250-300 מ"מ |
| חיי שירות של תאורה | 50,000h |
| מתח אספקת החשמל | AC110-240V 50/60Hz |
| גובה ההתקנה הנמוך ביותר | 2900 מ"מ |
| צריכת חשמל כוללת | 120W |
| כמות כוללת של נורות LED | 144 יחידות (12*6+12*6) |
| עומק הארה | גדול או שווה ל-1400 מ"מ |
| ENDO | כֵּן |
| זמן חירום סוללה | 2 שעות |
וִידֵאוֹ
התאם את הבהירות
התאורה הכירורגית נטולת צללים וטרינרית מורכבת מ-6 אונות עם 8 רמות של בהירות מתכווננת וגודל ספוט, תאורה פחות או שווה ל-160,000 ועומק הארה עד 1400 מ"מ, שיכולים לעמוד בדרישות התאורה של פעולות שונות.

טמפרטורת צבע מתכווננת
באמצעות טכנולוגיית בקרת סינתזת אלומה אמינה, ניתן לכוונן את טמפרטורת הצבע בין 3800K-5000K בתנאי שמדד עיבוד הצבע הוא 93. מנתחים יכולים להתאים את טמפרטורת הצבע בהתאם להרגלים שלהם או לאתרי ניתוח שונים כדי להשיג את ניגודיות הרקמה האידיאלית ולהשיג את רזולוציית הרקמה הטובה ביותר.

תאורה כירורגית וטרינרית ללא צל עם מפתח אחד נמוך (אנדוסקופ)
המנורה ללא צל לניתוח מצוידת במצב תאורה באור נמוך (אנדוסקופ) עם מפתח אחד, שנוח למנתח לעבור במהירות מהמצב הכללי. היא אינה מפריעה לשדה הראייה של הרופא ולצפייה ברקמות במהלך ניתוח אנדוסקופי.

תכונות

עיצוב גיבוי מיותר
- המערכת מורכבת משישה מודולי מנורה עצמאיים, ומספקת יתירות פיזית
- מובנים-בעד 108 מקורות אור LED, מקורות האור המרובים הללו פועלים יחד כדי למקסם את האמינות
- גם אם נורית LED אחת או יותר נכשלת, המערכת עדיין מספקת תאורה נאותה, מה שמבטיח ניתוח ללא הפרעה

תאורה- עמוקה ואחידה במיוחד
- מספק שדה ראייה בהיר עם תאורה מרכזית גדולה מ- או שווה ל-160,000 לוקס בעומקים של עד 1.4 מטר
- כתם האור האחיד, חסר הצללים, מבטיח שדה ניתוח ברור-ללא צל, אפילו בתחתית חללים עמוקים
- עוצב במיוחד עבור ניתוחי שכיבה עמוקה- כגון ניתוחי לב ועמוד שדרה, המאירים פרטים קריטיים

רביית צבעים-בנאמנות גבוהה
- Ra > 96, דומה מאוד לאור טבעי, משחזר נאמנה את הצבע האמיתי של הרקמה
- R9 גדול או שווה ל-90, מותאם במיוחד לאדום, עוזר לזהות במדויק כלי דם, עצבים ומצב חמצון
- הבדלי צבעים עדינים נראים בבירור, ומספקים מידע ויזואלי קריטי לקבלת החלטות תוך ניתוחיות-
היתרונות שלנו

- קבל צוות מקצועי של מהנדסים כדי לייעל באופן מתמיד את ביצועי המוצר.
- פטנטים הליבה מבטיחים מובילות טכנולוגית.
- התעדכן בצרכים הקליניים והשיק מוצרים משודרגים או פתרונות מותאמים אישית.
- ענה על הצרכים של-הזמנות בנפח גדול עם מחזור משלוח יציב.
- דגמי תצורה שונים זמינים כדי להתאים לתקציבים של מוסדות רפואיים בכל הרמות.
תהליך ייצור
חלקי פח--מחסן בבדיקה--הרכבה--חיווט--מערכת קירור--התקנת מודול--ניקוי פנים--השלמת איתור באגים--בדיקה--ניקוי חיצוני--הגדר התקנה--בדיקה--תיוג--מחסן מוצר גמר--אריזה--משלוח

השירות שלנו
פתרון מקיף אחד-לבניית חדר ניתוח;
01
סיור חינם במפעל ו-הכרות באתר זמינים;
02
עזור למוסדות רפואיים לבחור ציוד כדי להבטיח שביצועי הציוד תואמים את סביבת השימוש בפועל;
03
אספקה בזמן של דגימות והזמנות בתפזורת מובטחת;
04
לספק פתרונות מותאמים אישית המבוססים על צרכי הלקוח ופיתוח טכנולוגי.
05
חלקים של לקוחות
צוות השירות המנוסה והמקצועי שלנו מחויב לספק לך את התמיכה הבאה:
הדרכה קשובה לקניות לאורך כל התהליך, ייעוץ מקצועי ובזמן, ומעקב מקצועי לאחר-מכירות-.

משוב לקוח

אמין על ידי אנשי מקצוע ברחבי העולם, TOPVETMED משלב חדשנות וביצועים כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול רפואי וטרינרי.
שאלות נפוצות
ש: האם אתה יצרן, חברת סחר או צד שלישי?
ת: אנחנו יצרן, נוסדנו בשנת 1992.
ש: האם אתה יכול לקבל שירותים מותאמים אישית?
ת: כמובן, אנו יכולים להתאים אותו לפי הצרכים שלך, כגון התאמה אישית של לוגו.
ש: האם אני יכול לבקר במפעל שלך?
ת: ברוכים הבאים לבקר בחברה שלנו! לנוחיותך, אם אתה זקוק לשירות-איסוף, אנא צור איתנו קשר מראש, אנו נעשה עבורך סידורים מתאימים. אנו מצפים לבואך!
ש: האם המכשיר מתאים לכל סוגי החיות?
ת: עיצוב המוצר מכסה חיות נפוצות כגון כלבים, חתולים, סוסים ופרות. יש לאשר את התאימות של מינים מיוחדים (כגון חיות מחמד אקזוטיות) בהתבסס על הדגם הספציפי.
ש: האם אתה מציע תמיכה לאחר-מכירות?
ת: כן, אנו מספקים שירות לאחר-מכירה מקצועי. כל פניות ייענו תוך 24 שעות.
תגיות פופולריות: תאורה כירורגית ללא צל וטרינרית, יצרני תאורה כירורגית ללא צל וטרינרית, ספקים, מפעלים
You Might Also Like
שלח החקירה





