
תאורת חדר ניתוח וטרינר כפול ראש
Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd היא אחת מהיצרניות והספקיות המקצועיות ביותר של תאורת חדר ניתוח וטרינר כפול בסין. אנא אל תהסס לקנות תאורה מותאמת אישית לחדר ניתוח וטרינר תוצרת סין כאן מהמפעל שלנו. אם יש לך שאלה לגבי הצעת מחיר, אל תהסס לשלוח לנו דוא"ל.
700/700 LED
פרמטרים עיקריים
| עוצמת הארה | גדול מ-160,000 לוקס או שווה ל-160,000 לוקס. |
| טמפרטורת צבע | 3800±500K 4400±500K 5000±500K |
| אינדקס הפחתת צבע (Ra) | 95 |
| קרינה מוחלטת | 544W/㎡ 544W/㎡ |
| גודל שדה האור | 250-300 מ"מ |
| חיי שירות של תאורה | 50,000h |
| מתח אספקת החשמל | AC110-240V 50/60Hz |
| גובה ההתקנה הנמוך ביותר | 2900 מ"מ |
| צריכת חשמל כוללת | 160W |
| כמות כוללת של נורות LED | 216 יחידות (18*6+18*6) |
| עומק עוצמת הארה | גדול או שווה ל-1400 מ"מ |
| נורת לד | 3.3mW/㎡lx |
| ENDO | כֵּן |
וִידֵאוֹ
התאם את הבהירות
תאורת חדר הניתוח של הוטרינר הכפול מורכבת מ-6 אונות עם 8 רמות של בהירות מתכווננת וגודל ספוט, תאורה פחות או שווה ל-160,000 ועומק תאורה עד 1400 מ"מ, שיכולים לעמוד בדרישות התאורה של פעולות שונות.

טמפרטורת צבע מתכווננת
באמצעות טכנולוגיית בקרת סינתזת אלומה אמינה, ניתן לכוונן את טמפרטורת הצבע בין 3800K-5000K בתנאי שמדד עיבוד הצבע הוא 93. מנתחים יכולים להתאים את טמפרטורת הצבע בהתאם להרגלים שלהם או לאתרי ניתוח שונים כדי להשיג את ניגודיות הרקמה האידיאלית ולהשיג את רזולוציית הרקמה הטובה ביותר.

700/700LED One Key Low Light (אנדוסקופ)
המנורה ללא צל לניתוח מצוידת במצב תאורה באור נמוך (אנדוסקופ) עם מפתח אחד, שנוח למנתח לעבור במהירות מהמצב הכללי. היא אינה מפריעה לשדה הראייה של הרופא ולצפייה ברקמות במהלך ניתוח אנדוסקופי.

תכונות

התאמת טמפרטורת צבע חכמה
- טווח טמפרטורת הצבע הרחב ניתן להתאמה חופשית בין 3800K ל-5000K כדי להתאים לצרכים כירורגיים מגוונים
- אינדקס עיבוד צבע גבוה (CRI 93) מבטיח רבייה מדויקת של צבעי הרקמה ומשפר את הדיוק החזותי
- מנתחים יכולים להתאים אישית הגדרות לפי אתרי ניתוח שונים כדי לייעל את הניגודיות והרזולוציה של הרקמה

בקרה אספטית ממוקדת-אנושית
- הממשק המעוצב בצורה ארגונומית מאפשר לצוות הכירורגי לתפעל בקלות את כל הפונקציות
- העיצוב מקפיד על עקרונות אספטיים, תומך במניפולציה תוך ניתוחית ישירה או שימוש במכסה מנוע סטרילי
- תפיסת בקרה גמישה זו משפרת את היעילות והחלקות של שיתוף הפעולה בתוך הצוות הכירורגי

מצב אנדוסקופיה-בנגיעה אחת
- מתג ייעודי של-מגע אחד מאפשר כניסה מהירה למצב אנדוסקופיה-באור נמוך, המציע תפעול נוח
- תהליך ההחלפה חלק וחלק, ומבטיח שאין הפרעה לראיית המנתח או לקצב הניתוח.
- תאורה ייעודית מסופקת לניתוח זעיר פולשני, המבטיחה תמונות אנדוסקופיות ברורות ויציבות
היתרונות שלנו

- מוסמך CE ו-ISO, המבטיח איכות עומדת בתקנים בינלאומיים.
- עם למעלה מ-30 שנות ניסיון, אנו עוסקים עמוקות בתעשיית ייצור המכשור הרפואי.
- כל המחלקות מצוידות היטב- ועובדות יחד כדי להבטיח תפעול יעיל.
- צבור כמות גדולה של משוב ממשתמשים ובצע אופטימיזציה מתמדת של עיצוב המוצר.
- אנו משרתים-מוסדות רפואיים ידועים בארץ ובחו"ל, ויש לנו שיעור רכישות חוזרות גבוהות של לקוחות.
תהליך ייצור
חלקי פח--מחסן בבדיקה--הרכבה--חיווט--מערכת קירור--התקנת מודול--ניקוי פנים--השלמת איתור באגים--בדיקה--ניקוי חיצוני--הגדר התקנה--בדיקה--תיוג--מחסן מוצר גמר--אריזה--משלוח

השירות שלנו
אנו מספקים שירות טכני חינם לגבי בעיות יישומים;
01
סיור חינם- באתר והיכרות עם המפעל שלנו;
02
מפעל ייצור ישיר המציע מחיר תחרותי;
03
מתן שירותי-אחרי-מחלקה ראשונה ללקוחות;
04
אם יש לך שאלה כלשהי PLS פנה אלינו באופן מקוון או שלח לנו דוא"ל, אנו מבטיחים שנענה לך בפעם הראשונה.
05
חלקים של לקוחות
צוות קשוב שאתה יכול לסמוך עליו-מוכן לסייע לך לפני, במהלך ואחרי הרכישה.

משוב לקוח

TOPVETMED זכתה לאמון גבוה ולשבחים פה אחד ממוסדות רפואיים ברחבי העולם על איכות המוצר החדשנית והאמינה שלה.
שאלות נפוצות
ש: איפה כתובת החברה?
ת: Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd, הממוקמת בשנגחאי המכונה "פריז המזרחית".
ש: האם המוצר מאושר בינלאומי?
ת: המוצרים שלנו עומדים בתקן ISO 13485 לניהול איכות מכשור רפואי.
ש: האם לספק שירות הדרכה בהתקנה?
ת: מדריך וידאו מקוון סטנדרטי, מחלקת הנדסה ייעודית תנחה את ההתקנה.
ש: האם המכשיר מתאים לכל סוגי החיות?
ת: עיצוב המוצר מכסה חיות נפוצות כגון כלבים, חתולים, סוסים ופרות. יש לאשר את התאימות של מינים מיוחדים (כגון חיות מחמד אקזוטיות) בהתבסס על הדגם הספציפי.
ש: איפה אני יכול להוריד מדריכים למוצר?
ת: אתה יכול להציג אותו בסרגל הניווט [שירותים-הורדה].
תגיות פופולריות: תאורת חדר ניתוח לוטרינר כפול, סין תאורת חדר ניתוח וטרינר כפול יצרנים, ספקים, מפעל
You Might Also Like
שלח החקירה





