
אור כירורגי עם חמישה- חורים
Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd. היא אחת מהיצרניות והספקיות המקצועיות ביותר של אור כירורגי עם חמישה- חורים בסין. אנא אל תהסס לקנות תאורה כירורגית מותאמת אישית עם חמישה- חורים תוצרת סין כאן מהמפעל שלנו. אם יש לך שאלה לגבי הצעת מחיר, אל תהסס לשלוח לנו דוא"ל.
YD01-5
פרמטרים עיקריים
| עוצמת הארה | 60,000-100,000 לוקס |
| טמפרטורת צבע | 3700±500K |
| כוח ייבוא | 150VA |
| עומק עוצמת הארה | גדול או שווה ל-600 מ"מ |
| קרינה מוחלטת | 547W/㎡ |
| גודל שדה האור | 160-220 מ"מ |
| קוטר ראש המנורה | 500 מ"מ |
| כוח מדורג של הנורה | 25W/24v |
| מתח אספקת החשמל | 220V/50Hz |
| נוּרָה | אור קר |
| חֲלָפִים | 1 x סט של נורות גלגן רזרביות 1 x ידית חילוף 1 x סט נתיכים רזרביים |
תכונות

שימוש בחרוזי לד של Osram
● שימוש בחרוזי LED של Osram
● אין שדה ראייה של פעולת טמפרטורה
● פליטת יותר מדי אור עיניים טבעי והקלה על עייפות העיניים במהלך הפעולה
● עיצוב מקור אור רב-נקודתי להארה אחידה יותר

ידית מתכת כחולה
● ידית המתכת הכחולה היא מצב של חומר מסגסוגת אלומיניום
● אשר קל לתפעול ולהחלפה, ובעל מבנה יציב
● מקורות אור LED אינם פולטים אור אינפרא אדום

כוונון הבהירות
● ללחצן התאמת הבהירות יש תאורה העולה על 50000 לוקס
● ניתן לעמעום עד 20%-100%, עם פיזור חום טוב
תגיות פופולריות: אור כירורגי חמישה-חורים, יצרנים, ספקים, מפעל, אור כירורגי חמישה-חורים
You Might Also Like
שלח החקירה





