
תאורת מעמד לד לבחינה
Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd היא אחת מהיצרניות והספקיות המקצועיות ביותר של תאורת LED לבחינה בסין. אנא אל תהסס לקנות תאורת LED מותאמת אישית לבחינה תוצרת סין כאן מהמפעל שלנו. אם יש לך שאלה לגבי הצעת מחיר, אל תהסס לשלוח לנו דוא"ל.
YD01-5E
פרמטרים עיקריים
| עוצמת הארה | 60,000-100,000 לוקס |
| טמפרטורת צבע | 3700±500K |
| כוח ייבוא | 150VA |
| עומק עוצמת הארה | גדול או שווה ל-600 מ"מ |
| קרינה מוחלטת | 547W/㎡ |
| גודל שדה האור | 160-220 מ"מ |
| קוטר ראש המנורה | 500 מ"מ |
| כוח מדורג של הנורה | 25W/24v |
| מתח אספקת החשמל | 220V/50Hz |
| נוּרָה | אור קר |
| זמן חירום | 3 שעות |
| חֲלָפִים | 1 x סט של נורות גלגן רזרביות 1 x ידית חילוף 1 x סט של נתיכים רזרביים |
תכונות

שימוש בחרוזי לד של Osram
● שימוש בחרוזי LED של Osram
● אין שדה ראייה של פעולת טמפרטורה
● פליטת יותר מדי אור עיניים טבעי והקלה על עייפות העיניים במהלך הפעולה
● עיצוב מקור אור רב-נקודתי להארה אחידה יותר

ידית מתכת כחולה
● ידית המתכת הכחולה היא מצב של חומר מסגסוגת אלומיניום
● אשר קל לתפעול ולהחלפה, ובעל מבנה יציב
● מקורות אור LED אינם פולטים אור אינפרא אדום

כוונון הבהירות
● ללחצן התאמת הבהירות יש תאורה העולה על 50000 לוקס
● ניתן לעמעום עד 20%-100%, עם פיזור חום טוב
תגיות פופולריות: LED מעמד הבחינה אור, סין LED מעמד הבחינה אור יצרנים, ספקים, מפעל
You Might Also Like
שלח החקירה





