
אור כירורגי עם מצלמה
Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd היא אחת מהיצרניות והספקיות המקצועיות ביותר של אור כירורגי עם מצלמה בסין. אנא אל תהסס לקנות אור כירורגי מותאם אישית עם מצלמה תוצרת סין כאן מהמפעל שלנו. אם יש לך שאלה לגבי הצעת מחיר, אל תהסס לשלוח לנו דוא"ל.
700/700 LED (LCD עם מצלמה)
פרמטרים עיקריים
| עוצמת הארה | גדול או שווה ל-160,000 לוקס גדול מ-160,000 לוקס או שווה ל-160,000 לוקס |
| טמפרטורת צבע | 3800±500K 4400±500K 5000±500K |
| אינדקס הפחתת צבע (Ra) | 95 |
| קרינה מוחלטת | 544W/㎡ 544W/㎡ |
| גודל שדה האור | 250-300 מ"מ |
| חיי שירות של תאורה | 60,000h |
| מתח אספקת החשמל | AC110-240V 50/60Hz |
| גובה ההתקנה הנמוך ביותר | 2900 מ"מ |
| צריכת חשמל כוללת | 160W |
| כמות נורות LED כוללת | 216 יחידות (18*6+18*6) |
| עומק עוצמת הארה | גדול או שווה ל-1400 מ"מ |
| נורת לד | 3.3mW/㎡lx |
| פרמטרים של מצלמה | |
| פיקסלים יעילים | 2.37 מגה פיקסל |
| זום דיגיטלי | 12x (120x עם זום אופטי) |
| זום אופטי | 10x |
| מיקוד העדשה | f=3.8מ"מ (רוחב) עד 38 מ"מ (טלה) |
| ערך F | F1.8 עד F3.4 |
| ההדמיה הטובה ביותר של עוצמת הארה | 100Lx-10000Lx |
| יחס S/N | >50dB |
| מידות (W*H*D) | 45.6 מ"מ*48.8 מ"מ*78 מ"מ |
| משקל כ. | 210g |
| תאורת ההדמיה הטובה ביותר | 100Lx-10000Lx |
וִידֵאוֹ
התאם את הבהירות
האור הניתוחי עם מצלמה מורכב מ-6 אונות עם 8 רמות של בהירות מתכווננת וגודל נקודה, תאורה פחות או שווה ל-160,000 ועומק תאורה עד 1400 מ"מ, שיכולים לעמוד בדרישות התאורה של פעולות שונות.

טמפרטורת צבע מתכווננת
באמצעות טכנולוגיית בקרת סינתזת אלומה אמינה, ניתן לכוונן את טמפרטורת הצבע בין 3800K-5000K בתנאי שמדד עיבוד הצבע הוא 93. מנתחים יכולים להתאים את טמפרטורת הצבע בהתאם להרגלים שלהם או לאתרי ניתוח שונים כדי להשיג את ניגודיות הרקמה האידיאלית ולהשיג את רזולוציית הרקמה הטובה ביותר.

700/700LED One Key Low Light (אנדוסקופ)
המנורה ללא צל לניתוח מצוידת במצב תאורה באור נמוך (אנדוסקופ) עם מפתח אחד, שנוח למנתח לעבור במהירות מהמצב הכללי. היא אינה מפריעה לשדה הראייה של הרופא ולצפייה ברקמות במהלך ניתוח אנדוסקופי.

תכונות

אחריות תוחלת חיים ארוכה של LED
- באמצעות-נוריות LED באיכות גבוהה, הוא מתהדר בתוחלת חיים כמעט-אינסופית ובאמינות גבוהה במיוחד
- תוחלת החיים הארוכה במיוחד-מתורגמת לשיעור תקלות נמוך יותר ועלויות תחזוקה, מה שמבטיח החזר על ההשקעה
- מתן לבתי חולים פתרון תאורה עמיד ויציב המבטל את הצורך בהחלפות תכופות של מקור אור

יעיל מאוד וחיסכון באנרגיה-
- טכנולוגיית LED צורכת חשמל נמוך במיוחד, חוסכת משמעותית באנרגיה ומפחיתה את עלויות התפעול
- עמיד מאוד, מפחית ייצור פסולת ומתיישר עם עקרונות פיתוח בריאות ירוקים
- מתן ביצועי תאורה-מעלים עם פחות צריכת משאבים, השגת פיתוח בר קיימא

ביצועים אופטיים מעולים
- בהתבסס על טכנולוגיית שילוב אלומה ובקרה אמינה, איכות האור טהורה ויציבה
- עיבוד צבע גבוה מבטיח צבעי רקמה מציאותיים, ומסייע לרופאים בשיפוט מדויק
- אור רך ואחיד מפחית ביעילות את הלחץ החזותי במהלך ניתוחים ממושכים
היתרונות שלנו

- קבל צוות מקצועי של מהנדסים כדי לייעל באופן מתמיד את ביצועי המוצר.
- פטנטים הליבה מבטיחים מובילות טכנולוגית.
- התעדכן בצרכים הקליניים והשיק מוצרים משודרגים או פתרונות מותאמים אישית.
- ענה על הצרכים של-הזמנות בנפח גדול עם מחזור משלוח יציב.
- אנו משרתים-מוסדות רפואיים ידועים בארץ ובחו"ל, ויש לנו שיעור רכישות חוזרות גבוהות של לקוחות.
תהליך ייצור
חלקי פח--מחסן בבדיקה--הרכבה--חיווט--מערכת קירור--התקנת מודול--ניקוי פנים--השלמת איתור באגים--בדיקה--ניקוי חיצוני--הגדר התקנה--בדיקה--תיוג--מחסן מוצר גמר--אריזה--משלוח

השירות שלנו
בקרת איכות המוצר וזמן האספקה נשלטים בקפדנות;
01
עזור למוסדות רפואיים לבחור ציוד כדי להבטיח שביצועי הציוד תואמים את סביבת השימוש בפועל;
02
אספקה בזמן של דגימות והזמנות בתפזורת מובטחת;
03
לספק שירותי אחריות כדי להפחית את זמן ההשבתה של הציוד;
04
סיור חינם במפעל והיכרות- באתר זמינים.
05
חלקים של לקוחות
הצוות המקצועי שלנו כאן כדי להעניק לכם שירות קשוב ומענה מהיר לכל פניותיכם.

משוב לקוח

TOPVETMED צברה מוניטין עולמי של איכות וחדשנות, עם הערכה מתמשכת של וטרינרים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות.
שאלות נפוצות
ש: איפה כתובת החברה?
ת: Shanghai Huifeng Medical Instrument Co., Ltd, הממוקמת בשנגחאי המכונה "פריז המזרחית".
ש: האם המוצר מאושר בינלאומי?
ת: המוצרים שלנו עומדים בתקן ISO 13485 לניהול איכות מכשור רפואי.
ש: האם אתה מספק דגימות מוצר?
ת: כן, דוגמאות זמינות. אנא צור איתנו קשר לפרטים נוספים לגבי מדיניות ועלות לדוגמה.
ש: מה אתה יכול לקנות מאיתנו?
ת: מנורת הפעלה; טבלה וטרינרית; שולחן טיפוח וטרינרי; כְּלוּב; מנורת בחינה וכו'.
ש: איך אתה מבטיח איכות מוצר?
ת: כל המוצרים עוברים בקרת איכות ובדיקות קפדניות לפני המשלוח. כמו כן, אנו פועלים על פי מערכת ניהול איכות מוסמכת.
תגיות פופולריות: אור כירורגי עם מצלמה, סין אור כירורגי עם יצרני מצלמות, ספקים, מפעל
You Might Also Like
שלח החקירה





